Studio OÁZA po roce opět v galerii

V neděli 3. března se do galerie vrátí již počtvrté spřátelené Studio Oáza s dramatickým nastudováním balad Karla Jaromíra Erbena ze sbírky Kytice.

Studio Oáza je nezisková organizace, se sídlem v Praze 1, která nabízí kulturní, vzdělávací a umělecké aktivity pro lidi s mentálním postižením. Poskytuje jim kvalitní náplň volného času a umožňuje rozvinout jejich schopnosti, najít smysl života a integrovat se do společnosti.

Herci každý rok nacvičí pod vedením Kateřiny Tiché a  Pavla Sopera nové představení, které zahrají v divadle Na Prádle v Praze a poté je reprizují v roudnické galerii. Viděli jsme tu již Dykovu Milou sedmi loupežníků, Hrůzyplnou scénickou koláž na motivy povídek a jedné básně Edgara Allana Poea Víckrát ne a naposledy scénickou koláž z textů D. Charmse a S. Leacocka CIRCUS AD ABSURDUM. Divadelní představení mají i svou filmovou podobu, která vzniká během natáčení v exteriéru. Diváci tak mohou během představení porovnávat bezprostřední zážitek ze setkání s herci s filmovým příběhem.

Přijďte podpořit a ocenit práci tohoto jedinečného souboru. Režijní vedení i výkony herců Vás osloví svým důvtipem a bezprostředností. Dobrovolné vstupné poslouží podpoře aktivit neziskového Studia Oáza. Budeme se na Vás těšit v neděli 3. března od 15 hodin v galerii.

Příspěvek byl publikován v rubrice Galerie. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>