Poslední měsíc roku 2018 v roudnické galerii

Vážení návštěvníci galerie a čtenáři Roudnických novin. Rádi bychom Vás pozvali na akce, které se uskuteční v prosinci v galerii.

Na začátku měsíce ve čtvrtek 6. 12. od 17.00 hodin zahájíme nové výstavy: Mikuláš Medek (z cyklu Osobnosti) a Pavla Voborník Kačírková / Nature in my Nature (z cyklu Instalace). Výstavy uvedou autorky Miroslava Hlaváčková a Petra Mazáčová. V hudebním programu zazní „Sonata 1. X. 1905“ Leoše Janáčka pro klavír v podání Zory Křičkové.

Ve čtvrtek 13. 12.  od 17.00 hodin Vás srdečně zveme na Vánoční koncert / Musica Florea pod vedením Marka Štryncla, Anna Hlavenková – soprán. Repertoár souboru zahrnuje instrumentální komorní hudbu, světské i duchovní vokálně-instrumentální skladby, orchestrální koncerty i monumentální skladby symfonické, operní a oratorní od počátků baroka po 20. století. Na programu tohoto koncertu zazní komornější adventní a vánoční skladby z období baroka.

V sobotu 15. 12. od 14.00 do 17.00 hodin se uskuteční Vánoční dílna pro děti a rodiče, která bude zaměřena na výrobu sádrových ozdob k zavěšení – na stěnu i na vánoční stromek.

V pondělí 17. 12. od 18.00 hodin završí programy tohoto roku Vánoční koncert žáků ZUŠ v Roudnici nad Labem.

Milí přátelé galerie, milí příznivci umění, děkujeme Vám za návštěvy stálé expozice, výstav a doprovodných programů, které jsme pro Vás pořádali v tomto roce. Těší nás, že o ně máte zájem a rádi se k nám vracíte. Stejně tak se na Vás budeme těšit i v příštím roce! Přejeme Vám krásné vánoční svátky a šťastný nový rok!

Lucie Švec Kabrlová

Příspěvek byl publikován v rubrice Galerie. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>