Vánoční čas v galerii

Vážení čtenáři a návštěvníci galerie, srdečně Vás zveme na poslední doprovodné programy tohoto roku.

Ve čtvrtek 7. 12. / 17.00 / zahájíme nové výstavy Vdovy S / Zdeněk Sýkora / Otakar Slavík / Zbyněk Sekal a Jan Činčera / Ayersova skála a jiné objekty.

Ve čtvrtek 14. 12. / 17.00 / Vás srdečně zveme na Vánoční koncert / Ensemble Fiorello
Josefína Matyášová (zpěv, housle, recitace), Michala Roubalová (renesanční a barokní zobcové flétny), Magdalena Malá (housle, viola), Helena Matyášová (violoncello), Miloslav Študent (arciloutna, kytara, zpěv). Zazní skladby českého a italského baroka (J. V. Michna, B. Marini,
N. Matteis, A. Vivaldi). Rádi se spolu s Vámi při této slavnostní příležitosti rozloučíme s úspěšným rokem.

V sobotu 16. 12. / 14.00 – 17.00 / čeká děti i rodiče tematická výtvarná dílna „Tiskneme Vánoce!“ Za použití razítek s originálními vánočními motivy a různých technik vyrobíme vánoční přání, jmenovky a krabičky na dárky.

V pondělí 18. 12. / 18.00 / se uskuteční poslední pořad tohoto roku – Vánoční koncert ZUŠ v Roudnici nad Labem.
Milí přátelé galerie, milí příznivci umění, děkujeme Vám za návštěvy stálé expozice, výstav a doprovodných programů, které jsme pro Vás pořádali v tomto roce. Těší nás, že o ně máte zájem a rádi se k nám vracíte. Stejně tak se na Vás budeme těšit i v příštím roce! Přejeme Vám krásné vánoční svátky a šťastný nový rok!

Lucie Kabrlová

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Galerie. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>